var onePageUrl = '';
کاغذ دیواری Caselio

معرفی آلبوم های Caselio (پارت 1)

کاغذ دیواری Nature and Flower یکی از برجسته ترین محصولات کاغذ دیواری کاسلیو می باشد. این آلبوم دارای طرح هایی از طبیعت به صورت کاغذ دیواری پوستری و همچنین با چاپ رزلوشن بالا می باشد که در 3 ابعاد مختلف چاپ و نصب می گردد. جنس این کاغذ دیواری از الیاف بافته نشده می باشد که در برابر نور خورشید مقاوم بوده و همچنین قابل شستشو می باشد.

ابعاد کاغذ دیواری Nature and Flower به صورت 2 پنل ، 3 پنل و 4 پنل می باشد که این پنل ها در ابعاد متفاوت در عرض های مختلف ارائه می گردد. عرض 2 پنل ، 105 سانتی متر ، عرض 3 پنل Nature and Flower 315 سانتی متر و عرض 4 پنل 420 سانتی متر می باشد و تمامی پنل ها در طول 280 سانتی متر ارائه می گردد.

به منظور تهیه این آلبوم با تیم فروش پاسارگاد دکور تماس حاصل فرمایید. یا فرم سفارش محصول همین وب سایت را پر نمایید.

 


 

آلبوم Eldorado آلبومی اشرافی با طرح های کلاسیک قدیمی می باشد. در این آلبوم از رنگ های کلاسیک و درباری مثل آبی درباری و یا طلایی اشرافی استفاده شده است. طرح های به کار رفته در آلبوم الدورادو برگرفته از تم شاهی و کاخ های سلطنتی الهام گرفته شده و با عرض 53 سانتی متر و 68 سانتی و در طول 10 متر می باشد.

این کاغذ دیواری از زیز شاخه های کاغذ دیواری کسلیو بوده و در اروپا جزو پر فروش ترین کاغذ دیواری ها می باشد.

کاغذ دیواری Eldorado از جنس الیاف پشمی بافته نشده و نانوون می باشد. در برابر اشعه آفتاب و همچنین خراشیدگی مقاوم می باشد. همچنین نشان FSC درج شده بر روی این محصول بیانگر سازگاری آن با محیط زیست و رعایت استانداردهای کیفیتی در محصول می باشد.

به منظور تهیه این آلبوم با تیم فروش پاسارگاد دکور تماس حاصل فرمایید. یا فرم سفارش محصول همین وب سایت را پر نمایید.

 


آلبوم Palm از زیباترین آلبوم های شرکت کاسلیو ست که در آن با استفاده از نقش های برجسته و همچنین طرح های پتینه با الهامی از گذشته و رده های سنتی را به بیننده القا می کند.

کاغذ دیواری پالم ، دارای الیاف نانوون و پشم به صورت بافته نشده و همچنین طرح های سنتی می باشد که در آن از گل های رونده ، طرح های اسلیمی ، پتینه و قدیمی نما استفاده شده است.

ابعاد کاغذ دیواری Palm در عرض 53 سانتی متر و طول 10 متر می باشد. بسیار خوش نصب بوده و قابلیت استفاده دوباره و جدا شدن از روی دیوار خشک در صورت نیاز ، دارد. همچنین در برابر اشعه خورشید و ساییدگی مقاوم بوده و قابلیت بازیافت و بازگشت به چرخه طبیعت را نیز داراست.

کاغذ دیواری پالم ، از شاخه های کاغذ دیواری CASeLio بوده و دارای نشان استاندارد های جنگلداری و همچنین محصول استاندارد اروپا را دارای می باشد.

به منظور تهیه این آلبوم با تیم فروش پاسارگاد دکور تماس حاصل فرمایید. یا فرم سفارش محصول همین وب سایت را پر نمایید.