پارکت لمینت

همه چیز درباره پارکت لمینت

استاندارد های مخصوص پارکت لمینت ها  در هر نوع متفاوت است.

از مهم ترین استاندارهایی که شما به عنوان یک خریدار باید بدانید استاندارد AC یا درجه سایش است.

این استاندارد در کلاس های مختلف AC2,AC3,AC4,AC5,AC6 میوجود می باشد.

  • AC2 و AC3 با درجه سایش کم و مناسب برای محیط های مسکونی و کم رفت و آمد هستند.
  • AC4 مناسب محل های با تراکم جمعیت بیشتر هستند که بیشتر در مناطق تجاری مورد استفاده قرار می گیرد اما در مناظق مسکونی نیز استفاده می شود که حتی از AC3 نیز بیشتر مورد استفاده می شود.
  • AC5 و AC6 با درجه سایش بالا مورد استفاده در مناطق صنعتی می باشد. این پارکت در موارد نادر مورد استفاده قرار می گیرد.

نوعی دیگر از دسته بندی پارکت لمینت ها موجود است که به نوع لبه های پارکت ها مرتبط می شود.

  • پارکت ها در ابعاد مختلف ارائه می شوند که در ساخت آنها از نوع فقل و لبه متفاوت استفاده می شود. تفاوت لبه ها به یکی از دسته بندی های لمینت تبدیل شده است. بعضی از پارکت ها دارای لبه هایی تیز هستند که در زمان چینش در کف اتاق ، به صورت V شکل در کنار هم قرار می گیرند. به این دسته اصطلاحا پارکت لمینت های V Group گفته میشود.
  • نوع دیگر این دسته بندی پارکت لمینت های U Group می باشد که در چینش به حالت U شکل کنار هم قرار می گیرند.
  • و نوع دیگری هستند که به صورت ساده و کاملا چسبیده کنار هم قرار می گیرند.

نحوه دیگری از دسته بندی در پارکت لمینت ها ، قطر آنهاست. در پاسارگاد دکور ، برند یونیک فلور ، در دو سایز 8 میلی متری و 12 میلی متری ارائه میشود که با کیفیت چاپ عالی و لایه چوب HDF متراکم و با کیفیت تولید شده است.

 

پارکت یونیک فلور

 

پارکت لمینت های 8 میلی متری یونیک فلور در هر بسته 8 تایل به طول 1.215 متر و عرض 19.5 سانتی متر می باشد. به طور کلی هر جعبه لمینت 1.8954 متر مربع را پوشش می دهد.

پارکت لمینت های 12 میلی متری یونیک فلور در هر بسته 10 تایل به طول 1.215 متر و عرض 14.5 سانتی متر وجود دارد که در حالت کلی ، هر جعبه لمینت 12 میلی متری یونیک فلور 1.761 متر مربع را پوشش می دهد.

نوع کلیک یا اتصال به کار رفته در محصولات یونیک فلور از نوع uniclic می باشد که از بهترین نوع کلیک و سه قفله است. این نوع فقل از هم گسیختگی در چینش لمینت ، جلوگیری می کند.

به منظور بستر سازی و آماده سازی محیط برای نصب پارکت لمنیت ، می بایست از فوم فشرده در کف اتاق پیش از نصب لمینت استفاده کرد تا از صدای ایجاد شده هنگام راه رفتن روی آن جلوگیری کند.

این نوع فوم ، به صورت رول های 10 متری ارائه می گردد که یکی دیگر از محصولات یونیک فلور می باشد و اصطلاحا به آن فوم سایلنت می گویند.

یونیک فلور ، از برترین برند های ارائه دهنده همه محصولات کف سازی و زیبا سازی منازل می باشد که پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد.

 

به منظور درخواست این محصول می توانید از نمونه محصولات پاسارگاد دکور در منو محصولات دیدن فرمایید و از منو درخواست محصول ، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.