کاغذ دیواری CASeLio

CASA به معنی خانه و HELIO به معنی خورشید می باشد. CASeLio یعنی با ما خورشید را به خانه ببرید.

برند CASeLio یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده انواع کاغذ دیواری و پوستر در اروپا می باشد. این شرکت معتبر در فرانسه مشغول به فعالیت بوده و از سال 2004 تا کنون در حال رشد و ارائه بهترین محصول در بازار جهانی می باشد.

کاغذ دیواری کاسلیو caselio

کاغذ دیواری تولید شده در این شرکت ، از برترین الیاف و مواد تشکیل می شوند که با تکنولوژی روز جهانی و مطابق با استاندارد های اروپا و سازمان بین المللی استاندارد تولید شده و در معرض استفاده قرار می گیرد. این کاغذ دیواری در سطح بین المللی به فروش می رسد که این امر نشانگر امنیت و کیفیت در محصولات کاغذ دیواری CASeLio می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن تیم متخصص در امر طراحی و تولید کاغذ دیواری با کیفیت ، توانسته گوی رقابت بین المللی را از دیگر شرکت ها برباید.

از دیگر محصولات این شرکت می توان به استیکر ها و پوستر های مرغوب و معروف CASeLio اشاره کرد.

شرکت پاسارگاد دکور ، تنها نماینده انحصاری CASeLio در ایران ، وارد کننده مستقیم کالاهای CASeLio از فرانسه به صورت انحصاری ، آماده ارائه انواع محصولات کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری استیکر ، و انواع آلبوم های کاسلیو در ابعاد و طرح های مختلف می باشد.

کاغذ دیواری کاسلیو در طی سالها فعالیت خود توانسته به گواهی نامه های معتبر بین المللی در زمینه کیفیت محصولات و مدیریتی دست یابد که در زیر به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

- RAL : تمامی محصولات کاغذ دیواری CASeLio با توجه به استاندارهای RAL تولید می شوند. این استاندارد به معنی تطبیق رنگ موجود در محصول با سیستم رنگ مورد استفاده در اروپا می باشد.

- CE : نشان CE درج شده در کاغذ دیواری کاسلیو بیانگر آن است که محصولات این شرکت در سراسر اروپا قابل قبول بوده و مورد معامله می باشد.

- FSC : این نماد نشانگر آن است که محصول دارای این نشان ، سازگار با محیط زیست بوده و مطابق قوانین و استانداردهای جنگلداری در جهان تولید شده است.

شرکت پاسارگاد دکور ، تنها وارد کننده محصولات کاسلیو (کسلیو) در ایران و تنها عامل پخش کاغذ دیواری Caselio  در ایران می باشد. به منظور دریافت نمایندگی یا عاملیت فروش ، با تیم فروش پاسارگاد دکور تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست نمایندگی را در همین وب سایت پر نمایید.