کاغذ دیواری Marburg

کاغذ دیواری Marburg

کاغذ دیواری ماربورگ ، ساخته شده در کشور آلمان ، بیش از 160 سال است که در زمینه تولید انواع کاغذ دیواری با بهترین کیفیت در اروپا مشغول به فعالیت است.

این شرکت در سال 1845 توسط یوهان برترام شافر به صورت تخصصی تاسیس شد و تا کنون با گذشت 160 سال ، مولد تولید محصولاتی مدرن بوده و در میان تولیدکنندگان ، پیشرو در زمینه تولید انواع کاغذ دیواری می باشد.

این شرکت بزرگ بین المللی ، با در اختیار داشتن تیم حرفه ای طراحی منحصر به فرد خود از سراسر دنیا ، توانسته به عنوان برترین شرکت تولید کننده کاغذ دیواری و محصولات مرتبط در جهان جایگاهی مرتفع را کسب نماید.

این شرکت در سال 2010 موفق به دریافت جوایز نوآوری در معماری از مجله معماری گردید.

وطی سالهای 2005 و 2007 موفق به دریافت اسکار بنیاد patzelt در زمینه بهترین محصول محبوب ، و بهترین نمونه کار و ... گردید. ماربورگ

همچنین این شرکت دارای گواهی نامه های بین المللی در زمینه تولید محصولات با کیفیت خود می باشد که از این گواهی نامه های میتوان به شماری از آنها اشاره کرد.

- CE Mark : نماد ایمنی برای محصولات با توجه به قوانین اتحادیه اروپا. این نماد بیانگر مطابقت محصول با استانداردهای اتحادیه اروپا بوده و لیبل آن بر روی تمامی محصولات ماربورگ از سال 1988 تا کنون درج می باشد.

 

- DIN EN ISO 9001 : گواهی نامه معتبر کیفیت مدیریتی در سال 2000. هیچ شرکت تولید کننده کاغذ دیواری در دنیا موفق به دریافت این گواهی نامه نشده است که این به عنوان اثباتی برای کیفیت محصولات ماربورگ برای مشتریان MARBURG می باشد.

 

- RAL : تمامی محصولات کاغذ دیواری MARBURG با توجه به استاندارهای RAL تولید می شوند. این استاندارد به معنی تطبیق رنگ موجود در محصول با سیستم رنگ مورد استفاده در اروپا می باشد.

 

شرکت پاسارگاد دکور ، نماینده اصلی شرکت ماربورگ در اصفهان ،‌آماده ارائه انواع کاغذ دیواری ماربورگ و آلبوم کاغذ دیواری ماربورگ به فروشگاه ها و همچنین مشتریان خود می باشد.

به منظور دریافت نمایندگی یا عاملیت فروش ، با تیم فروش پاسارگاد دکور تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست نمایندگی را در همین وب سایت پر نمایید.