کاغذ دیواری مرغوب

معرفی پارامترهای یک کاغذ دیواری مرغوب

کاغذ دیواری نوعی ماده اولیه به جهت پوشاندن و زیبا سازی محیط داخلی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری می باشد. کاغذ دیواری امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب ها برای طراحی دکوراسیون داخلی مکان ها به شمار می آید که حتی می توان به عنوان جایگزین پر قدرت رنگ ، از آن نام برد. نصب آسان و تنوع طرح و نقش ، توانسته مخاطبین بسیاری را به استفاده از کاغذ دیواری ترغیب کند.

این کاغذ عمدتا به صورت رول های بسته بندی شده در متراژ و ضخامت مختلف به فروش می رسد که با چسب های مخصوص به دیوارهای داخلی یک محیط چسبانده می شوند.

در گذشته استفاده از کاغذ دیواری به صورت همه گیر رونق نداشت و این امر به دلیل عدم وجود تنوع لازم در طرح کاغذ دیواری ها، مورد توجه افراد و مهندسین دکوراتیو قرار نمیگرفت.

اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر صنعت ، کاغذ دیواری ها نیز در طرح ها و نقش های مختلف با توجه به سلیقه مخاطب به عنوان اولین گزینه برای تزیین محیط داخلی یک سازه به شمار می آید.

پیش از خرید کاغذ دیواری لازم است نکاتی را در زمینه نوع ، جنس ، ضخامت و موارد مرتبط با کاغذ دیواری بدانید. در این مقاله سعی بر آن داریم تا مشخصات یک کاغذ دیواری مرغوب را بیان کنیم.

کاغذ دیواری

یک کاغذ دیواری مرغوب می بایست ضد آلرژی ، آکوستیک ، از مواد تشکیل دهنده طبیعی و تجزیه پذیر باشد. با این مشخصات می توان به جرئت گفت که کاغذ دیواری هایی با جنس الیاف ، از مرغوب ترین نوع  کاغذ دیواری در جهان می باشند. این نوع کاغذ دیواری به دلیل استفاده از الیاف طبیعی و همچنین تجزیه پذیر در طبیعت، می تواند به راحتی جایگزین رنگ و مواد شیمیایی باشد. در بازارهای مختلف ، میتوان نمونه هایی از کاغذ دیواری را مشاهده نمود که دارای ورق های ونیل (vinyl) در دو طرف کاغذ می باشند. این نوع کاغذ دیواری ، در طول زمان تولید سم کرده و آلرژی زا می باشند. بهترین نوع متریال کاغذ دیواری ، نانوون می باشد. کاغذ دیواری نانوون از به روزترین نوع کاغذ دیواری می باشد که در آن از الیاف پارچه و تلفیق آن با کاغذ استفاده شده است. این نوع کاغذ دیواری بسیار سبک بوده و قابل شستشو می باشد. ضد آلرژی و حساسیت های تنفسی بوده و قابل بازیافت به چرخه محیط زیست می باشد. همچنین این کاغذ دیواری ضد دوده و کثیفی بوده و پاره نمیشود.

شرکت پاسارگاد دکور ، با توجه به سلامت و کیفیت زندگی و همچنین رعایت اصول بهداشتی و محیط زیست ، این نوع کاغذ دیواری را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد. کاغذ دیواری ماربورگ (MARBURG) و کاغذ دیواری کاسلیو (CASeLio) از برترین برندهای تولید کننده کاغذ دیواری در اروپا ، ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری با جنس نانوون می باشند.

به منظور مشاهده آلبوم کاغذ دیواری شرکت پاسارگاد دکور ، نماینده رسمی و انحصاری کاغذ دیواری ماربورگ و کاغذ دیواری کاسلیو ، به منو کاغذ دیواری مراجعه فرمایید.

از دیگر مشخصات یک کاغذ دیواری خوب ، ابعاد هر رول آن به صورت استاندارد می باشد. رول های استاندارد در ابعاد 53 سانتی متر عرض و 100 سانتی متر ارتفاع می باشند.

کاغذ دیواری به دو صورت بر روی دیوار نصب می گردد. در یک حالت ، کاغذ دیواری دارای لیبل چسب بوده و به راحتی به دیوار چسبیده می شود. در حالت دیگر نصاب چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار زده و سپس کاغذ دیواری را بر روی آن می چسباند.

در زیر جدولی از علائم روی کاغذ دیواری ها را مشاهده می فرمایید.

علائم کاغذ دیواری

 

شرکت پاسارگاد دکور ، واردکننده انواع کاغذ دیواری ،‌ پارکت ، کفپوش و فوم در ایران می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن عاملیت فروش کاغذ دیواری ماربورگ در اصفهان و وارد کننده کاغذ دیواری caselio و پارکت و کفپوش و فوم یونیک فلور ، آماده ارائه خدمات مختلف به هم میهنان عزیز می باشد.

به منظور دریافت نمایندگی یا عاملیت فروش ، با تیم فروش پاسارگاد دکور تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست نمایندگی را در همین وب سایت پر نمایید.